Prosím čekejte

SouthPrague.Net

Nalézáte se v sekci: Spolupráce » Odkazy | Skok na navigaci

Odkazy

V této sekci naleznete odkazy na spolky s podobným zaměřením jako SouthPrague.Net.

 • CZFree.Net
  projekt neziskové komunitní sítě v České Republice.
 • Praha12.Net
  Sousední spolek působící v oblasti od Komořan, Modřan, přes Chuchli, Bráník až po Spořilov, Skalku, Zahradní město. S touto sousední sítí máme v současné době tzv. peering (spojení) a díky němu se dostaneme do dalších sítí v ČR.
 • KLFree.Net
  Internet pro Kladno a okolí
 • LysaFree
  Nejrychlejší internet v Lysé a okolí....
 • PilsFree, z.s.
  PilsFree je otevřené společenství lidí, kteří mají společný cíl - provoz a rozvíjení počítačové sítě v Plzni a okolí.
 • PlzenecNET
  K síti PlzenecNET je možné připojit ze Starého Plzence, Sedlce, Tymákova, obce Mokrouše, Letkova, Lhůty, Štáhlav, Plzně, Černic, Koterova, Radobyčice, Robčice, Štěnovice, Útušic, Losiné, Litic, Dýšiny, Kyšic, Ejpovic, Klabavy, Rokycan, Němčiček a Tlučné . Možnost připojení často bývá i v okolí uvedených obcí.
 • Czela.net o.s.
  Czela.net o.s. je metropolitní amatérská počítačová síť, která je připojena k celosvětové síti Internet. Czela.net je sdružení lidí, ktere baví počítačové sítě. Czela.net o.s. není poskytovatel internetového připojení, nedává žádné záruky a neposkytuje žádné služby. Členství v czela.net o.s. je dobrovolné a není nijak vymahatelné.
 • Spolek JM-Net z.s.
  Spolek JM-Net z.s. je neziskovou organizací sdružující zájemce o počítačovou a telekomunikační technologii. Vlastními prostředky buduje, vyvíjí a provozuje internetovou počítačovou síť. Na chod sdružení a sítě se všichni členové společně skládaji svými členskými příspěvky. Díky velkému počtu nadšenců, profesních odborníků, a zcela odlišnému financování, než jaké bývá běžné u komerčních firem, může sdružení svým členům nabídnout něco naprosto odlišného a lepšího.
 • Sdružení KHnet.info
  KHnet je projekt broadband telekomunikační sítě v Kutné Hoře. Síť je založena na filozofii přispěj a použij, kdokoliv se může na své náklady připojit (ale nikomu na to nevzniká automaticky nárok, jsme uzavřená síť), rozšířit tak síť a využívat společného fondu služeb. Sdílíme filozofii spřátelených sítí, které vznikají po celém světě.
 • Freenet Liberec, o.s.
  Sdružení Freenet Liberec je nezisková organizace sdružující lidi se zájmem o výpočetní, radiovou a jinou techniku, počítačové sítě a online komunikaci. Sdružení provozuje a buduje privátní datovou síť především vlastními silami. Sdružení nakupuje pro své členy připojení k Internetu od poskytovatele a zajišťuje jeho distribuci přes své brány po páteřních spojích na jednotlivé přístupové body až k samotným členům sdružení. Konektivita do internetu pro jednotlivé členy v současné době činí až 1Gbs oběma směry. Jedná se o propojení s NFX ( NFX je pravnická osoba, která sdružuje ostatními freenety). Jako členové NFX máme k dispozici konektivitu více jak 3GBit/s do internetu. NFX, které zaštiťuje podobné komunitní sítě jako je ta naše, zajištujě velké množství projektů, které mohou (nebo budou moci) využívat i naši členové.
 • Občanské sdružení UnArt Slavičín
  Jedním z primárních cílů všech aktivit sdružení UnArt je podpora regionální amatérské kultury, k čemuž také směřuje většina akcí a projektů, které připravujeme. Převážná většina členů našeho sdružení jsou nebo v minulosti byli aktivními hudebníky, divadelníky nebo výtvarníky a akce, které v rámci sdružení pořádáme, jim nabízejí jedinečnou možnost prezentace na veřejnosti.

Spolupráce

Odkazy

Vaše informace

 • Přihlášen: NE
 • IP: 3.92.91.54

Přihlášení
MÁTE OTÁZKY?

VOLEJTE
776 381 626
Facebook